0: 3

Журибіда В./Журибіда В.

Заявку на матч «Атлетік» подає у складі семи гравців. Така коротка лава запасних, на перший погляд, мала б вирівняти шанси обох команд на перемогу, незважаючи на те, що команда з Олики на даний час значно вище свого суперника. І як показала гра, обидві команди у першому таймі були гідними суперниками один одного. Уже на 3 хв нападник «Мідаса» міг відкрити рахунок , ефектним ударом перекинувши воротаря, та, як виявилося, м’яч пролетів і над поперечиною. На кінець 4 хв уже «Атлетік» небезпечно пробиває з середньої відстані, та воротар на місці. Загалом увесь перший тайм захисники обох команд грали досить обережно, що не давало змоги жодній з них влучити у ворота, а удари з середніх дистанцій зайвих клопотів для воротарів також не приносили.  Та все ж за 19 секунд до завершення першого тайму, атакуючи лівим флангом, ініціативу на себе бере Іван Гомза, який досить несподівано та сильно пробиває у дальній від воротаря кут воріт, м’яч потрапляє у стійку, від якої і залітає у ворота, а це вже 1:0 на користь «Атлетіка».

Незначна перевага та більший контроль над м’ячем у другому таймі за «Атлетіком». Немов приголомшені голом у роздягальню, гравці «Мідаса» виглядають трохи розгубленими. Зачасту їхні атаки завершуються неточними ударами або ж захлинаються на підступах до карного майданчика. Натомість «Атлетік» ще двічі спромігся радіти забитим голам. Уже на 15 хв після невдалого прийому гол у свої ворота на рахунку Василя Семенюка, а 21 хвилина порадувала вболівальників «Атлетіка» забитим голом у виконанні Олега Шахраюка. Фінальний свисток арбітрів фіксує перемогу «Атлетіка» з рахунком 3:0.