3: 2
0

Журибіда В./Журибіда В.

Непростим склався матч одного з лідерів чемпіонату з футзалу серед команд вищої ліги для «ТТІ» з досить амбітним та зі своєю манерою гри міцним горішком «Модерн-Експо». В якості наздоганяючи за повернення позиції на вершину турнірної таблиці вийшла команда з Нововолинська, так як один з основних конкурентів «ТеремноХліб» свою перемогу цього вечора уже здобув. Та у довгий ящик для повернення статусу головного фаворита на чемпіонство гірники відкладати не стали. І уже на 36 секунді матчу Юрій Кошелинський відзначається забитим голом та повертає «ТТІ» на першу сходинку у таблиці. Не за горами був і другий гол, де на 2 хв у черговій досить акцентованій атаці уже відзначився Максим Обертас. Перша ж атака «Модерна», яка несла в собі небезпеку воротам суперника, відбулась лише на 4 хв матчу, та удар нападника прийшовся повз ворота. Невдовзі, немов оговтавшись від холодного душу, на 5 хв «Модерн» знову атакує, і тут на висоті уже воротар. В подальшому команди демонструють досить добротний та коректний футзал, про це свідчить тай факт, що перший фол арбітри фіксують лише на 9 хв, де після однієї з чергових атак «ТТІ» змушені фолити захисники «Модерна». Мабуть, так і завершився б перший тайм перемогою нововолинців у два м’ячі, якби з цим був згідний Юрій Кошелинський. Саме він направив м’яч у сітку суперника за шість секунд до завершення тайму.

У другому таймі команди помінялись не лише воротами, а і статусом фаворита у матчі. Команду «Модерн-Експо» немов підмінили і практично з самого початку тайму і до завершення матчу уже «Модерн» повністю домінує та раз по раз створює гольові моменти біля воріт «ТТІ». Найбільш гарячі тут були чотирнадцята та п’ятнадцята хвилини, на котрих Максим Бортник спочатку змушує воротаря «ТТІ» виймати м’яч із сітки своїх воріт, а згодом після його удару м’яч, торкнувшись штанги, залишає межі майданчика. «Модерн» і надалі наполегливо шукає ключ від воріт суперника, який задля збиття темпу атак опонента на 23 хв бере тайм-аут. Та такий перепочинок ще більше пішов на користь «Модерну», і на 24 хв Дмитро Рябіїк скорочує рахунок до мінімуму. Та на більше «Модерну», мабуть, не вистачило часу, адже фінальний свисток арбітрів фіксує перемогу ново волинців з рахунком 3:2, а заодно і збереження лідерства у турнірній таблиці.