2: 5

Крачунова А./ Тучкевич А.

У цьому поєдинку зійшлись команди з різних полюсів турнірної таблиці, і для кожної з них були максимально важливі ці три залікові бали, адже господарі мали шанс встрибнути у «вагон» в якому невдовзі буде розіграно звання «Абсолютний Чемпіон Ліги», а гості захистити одноосібне лідерство у регулярці. З перших секунд команда гостей захватила ініціативу і провела доволі багато гострих і небезпечних атак, але на останньому редуті бездоганно діяв Артем Данієлян. До середини першої половини гра вирівнялась і боротьба переважно точилась в центрі ігрового майданчику, а ось на сьомій хвилині Юрій Ігнатюк влучним ударом забиває «шкіряного» у сітку воріт, та виводить господарів вперед. Після пропущеного «червоні» додали у темпі і притисли опонентів до власного карного майданчику і на дев’ятій хвилині молодий талант Іван Корчук віддав на пусті ворота і Віталій Байцим встановлює паритет у зустрічі. Але на досягнутому колектив Руслана Корпоша не зупинився і надалі гостро атакував і наприкінці тайму знову спрацювала зв’язка Корчук – Байцим і на табло 1:2. За мінімальної переваги гостей, колективи пішли на відпочинок.

Друга половина розпочалась за сценарієм першої, і вже на старті нестримний Іван Корчук забиває, і збільшує перевагу своєї команди до двох голів. Після забитого гості почали вміло тримати м’яч і не давати жодного натяку на атаки суперника, в результаті чого енергійний Іван Корчук точним ударом вразив ворота, а в свій актив записав «дубль». Господарі розпочали грати агресивно, в результаті чого багато фолили, що і призвело до «дабл-пенальті», яке відважився пробивати лідер Володимир Крупнік, але його потужний удар парирував Артем Данієлян, а через хвилину «фантазер» поєдинку Іван Корчук забиває свій «хет-трик». Наприкінці поєдинку господарі відповіли взяттям воріт, але гол Юрія Матвійчука підсолодив гіркоту поразки. Впевнена перемога лідера регулярного чемпіонату, футзалісти якого рішуче налаштовані не втратити омріяне «золото».