5: 4

Крачунова А./ Тучкевич А.

У передостанньому турі «регулярки» поєдинок звів колективи з середньої частини турнірної таблиці. Дивлячись на лавки запасних гравців команд, там можна було побачити рівність 1:1. З перших секунд гри гості захватили ініціативу і гостріше виглядали в атаці, але на четвертій хвилині Андрій Киричук на прізвисько «Зідан» влучним пострілом відкриває рахунок та виводить господарів вперед. Після пропущеного гості ще додали в швидкості та часто втікали у швидкі контр-випади, але «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. А ось кінцівка тайму видалась цікавою, чудовий шанс збільшити рахунок мав лідер господарів Михайло Лисюк, який вийшов віч-на-віч з голкіпером, але переграти його так і не зміг, а на останній хвилині чудовим ударом з гострого кута в самісіньку дев’ятку Назарій Бондарук встановлює паритет у зустрічі. За нічийного рахунку колективи пішли на відпочинок.

Друга половина була щедріша на голи, вже у першій атаці футзальним ударом з «носка» поміж ніг кіперу забиває Сергій Цимбалюк і виводить гостей вперед. На досягнутому футзалісти з Демидівки не зупинились і на сімнадцятій хвилині Олег Левінський збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. Але через хвилину перевага гостей розтанула на очах: спочатку «гол-шедевр» забиває Дмитро Биць, а в наступній атаці його одноклубник Михайло Лисюк встановлює рівновагу у зустрічі. Після цих перепетій команди почали грати у відкритий футзал, кожен шукав свій шанс для взяття воріт, але найпроворнішим став Дмитро Биць, який потужно пробив, а далі курйоз… стійка-воротар-стійка і «ГОЛ!!!» і знову шальки терезів на користь господарів майданчику. На останній хвилині нестримний Михайло Лисюк збільшує перевагу своєї команди, а у свій актив записує «дубль». За секунду до фінальної сирени Сергій Цимбалюк забиває свій «дубль», який лише підсолодив поразку. Мінімальна та вольова перемога футзалістів з Коршовця, які обійшли своїх опонентів у турнірній таблиці регулярного чемпіонату.