5: 1

Орлов В. / Голоскоков С.

Поєдинок, що відкривав недільну програму Другої ліги, відразу розпочався у високому темпі і без огляду на власні ворота. Луцький «Агромат» стараннями свого одвічного «забивали» Павла Котура на 3-й хвилині вийшов вперед у рахунку і продовжив тиснути суперника, котрий відверто не очікував такого напору.

Гравці команди «Зимне» майже до перерви безуспішно шукали ключі до воріт Олега Соколова. Першим «відмичку» знайшов Андрій Галичанівський, завершивши багатоходівку. 1:1 і команди на п’ять хвилин перервали ігровий процес.

А після відпочинку віртуальні двері захисту салатово-чорних привітливо розчинилися. Чотири м’ячі на різні смаки змогли забити номінальні господарі. Руслан Кротач і тричі Богдан Демінський встановили остаточний підсумок емоційної зустрічі, де нажаль, домінувала одна команда – «Зимне». Проте довгий турнірний шлях дарує всім командам можливість підйти до плей-оффу все озброєними та максимально підготовленими.