2: 8

Орлов В. / Корпош Р.

Обидва колективи підійшли до своєї зустрічі майже із однаковими завданнями – завоювати три життєво необхідних очки. У «брендівців» було хоч одне від нічиєї із «Атлетиком», а от «мідасівці» зі скрипом програли «теремнівцям», тому у графі красувався бублик. Боротьба за центр поля на диво легше давалася «Мідасу», а на табло горіли нулі завдяки відмінним діям обох голкіперів. Варто зауважити, що у «Бренд Групу» з різних причин були відсутні одразу два основних гравці, але як то кажуть є заміни… Роман Трофімчук творив дива у рамці воріт цілий перший тайм, на останній хвилині тайму навіть відбив потужний дабл від Олександра Грицюка, але партнери проґавили добивання Дмитра Рожка – 1:0.

Злісна чорна смуга продовжилася для «брендівців» і по перерві. Перша ж атака «фіолетових» завершилася прострілом вздовж воріт, а гравець під №3 зрізав круглого у власні ворота… Контратакуюча гра у виконанні обох команд привела до маси моментів біля обох воріт, однак влучнішими виявлялися гості. На 19-й хвилині швидка «контра» застала зненацька голкіпера «Бренду» і Олександр Миронюк закочував м’яч у пусті ворота 3:0, а за хвилину Віталій Пшонік чітко реалізував розіграш ауту – 4:0. Тренер господарів вирішив рятувати гру із п’ятим польовим, проте це мало допомагало. Той же Миронюкна 21-й хвилині обікрав захисника, і після попадання у штангу таки запалює на табло нищівні 5:0. За хвилину вже Дмитро Рожко скористався своєю швидкістю та перехопив черговий невдалий пас – 6:0, а згодом із свого карного майданчика парашут закинув Олександр Грицюк – 7:0. На останніх хвилинах команди таки обмінялися голами – 8:2 – за «Бренд Груп» точними були Сергій Тачинський та Дмитро Заболотько.