5: 3

Онищук Ю. / Корпош Р.

До очного протистояння колишні важко вики Вищої ліги підійшли у доброму гуморі, правда у «динамівців» в активі було три залікові пункти, а у червоно-білих лише один. Матч активніше розпочали гравці у синіх кольорах – уже на 6-й хвилині удари Богдана Турчика та Андрія Бойка запалили на табло 2:0. «Атлетик» від такого спурту відійшов швидко – вдало реалізований шестиметровий Вадимом Панасом та дальній постріл Андрія Ванічика – 2:2. Проте рефері цього вечора були фіксували порушення чітко – пенальті у виконанні Андрія Бойка – 3:2.

По перерві гра розвивалася не менш динамічно, обидві команди хотіли відзначитися у воротах суперника, але вдалішими були гравці «Динамо». Спочатку Олександр Давидов робить рахунок 4:2, а згодом і Андрій Бойко оформлює хет-трик. Між голами динамівців вдало завершив комбінацію партнерів багаторічний капітан «Атлетика» Володимир Вакульчик. Нервова гра обох команд, але три пункти у активі підопічних Олександра Куця.