:
5

Дмитрук Андрій, Леончук Олександр, Жуибіда Володимир

Журибіда В./ Голоскоков

Вже чинний на момент матчу чемпіон другої ліги, команда «Акцент», незважаючи на оформлену в регулярному чемпіонаті перемогу, дарувати очки супернику не збиралася – попереду плей-офф і зберігати турнірно-ігрову концентрацію вкрай необхідно. Отже лідери взяли м’яч під контроль, а «Крошу» розпочало шукати долі в контратаках. Крім того «алкотрейдери» постійно тримали під пресингом «фабрикантів», заважаючи їм закласти фундамент для побудови позиційної атаки. Команди мали непогані моменти в першому таймі, і найближчим до взяття воріт був, мабуть, Іван Солованюк з «Акценту», але переграти воротаря «Крошу» Сергія Ціхоцького не вдалося. Перед перервою на майданчик вийшов Олександр Антонюк, який до цього керував діями своєї команди з тренерського містка, але і це не допомогло – вболівальники голів не побачили. В другому таймі «червоно-чорні» ще добавили тиску і зустрічали суперника просто біля їх володінь. Вже на першій хвилині лише стійка врятувала ворота «крошівців» після удару Івана Солованюка. «Акцентівці» стали частіше застосовувати ротацію для виходу в атаку, проте нехарактерний для футзалу рахунок 0:0 продовжував утримуватися на табло. Активно, у взаємних випадах команди провели останню п’ятихвилинку. Дотепно розіграний Володимиром Третяком і Олександром Антонюком карний ліквідував Сергій Ціхоцький, проте невдовзі і одному з кращих голкіперів другої ліги довелося капітулювати після того, як Роман Крот взяв гру на себе і влучно пробив у «дев’ять». На останніх хвилинах «крошівці» організували досить потужний штурм воріт суперника, але найбільшим досягненням цих атак стала стійка після удару Андрія Наконечного. Отже, «срібло» здобути «Крошу» не вдалося, але попереду плей-офф, а там все непередбачувано!