4: 0

Глухенька Є./Тучкевич А.

В останньому турі регулярки зустрілись колективи, які могли тільки покращити своє місце у турнірній таблиці, але навіть при виграші нажаль господарі лишились поза трійкою, а гості не потрапили у ігри за звання « Абсолютного Чемпіона Ліги». З перших секунд футзалісти обох команд задали дуже високий темп, але поступово ініціатива перейшла до господарів, які більш гостро атакували, вже на третій хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мав Роман Гандзюк, але після його удару «шкіряний» попав у стійку воріт. Молоді та енергійні футзалісти з «Пірванче» ще додали у атаці і рахунок на табло міг змінити Андрій Шаламай, але переграти Артема Данієляна він так і не зміг. В середині першої половини зустрічі знову відбулась дуель Шаламай – Данієлян, але останній вміло парирував удар і лишив ворота у недоторканості. Час плинув, а глядачі могли побачити чудові дії обох голкіперів, які щодуху на останньому редуті діяли на відмінно, коли наприкінці тайму Михайло Цяк двічі пробивав, але Віталій Шевчук вміло продемонстрував свою реакцію, і з сухою нічиєю колективи пішли на відпочинок.

Друга половина поєдинку розпочалась за сценарієм першого і у гостей прекрасну нагоду відкрити рахунок мав Олександр Железняков вийшовши віч-на-віч з кіпером господарів, але рахунок на табло так і не змінився, а через дві хвилини Роман Гандзюк свій шанс використав вміло зігравши на добиванні та вивів «червоних» вперед. На досягнутому господарі не зупинились і за хвилину Павло Риковський подвоює рахунок у матчі. Маючи гандикап у два м’ячі футзалісти з горохівщини вміло контролювали хід поєдинку і не давали гостям жодного натяку на зміну рахунку. А ось у кінцівці поєдинку свою майстерність продемонстрував Дмитро Михальчук, спочатку на двадцять п’ятій хвилині він збільшує рахунок до 3:0, а ще за мить взяв на себе ініціативу і віддав на пусті свому одноклубнику Максиму Симчуку, який і поставив остаточну крапку у двобої. Впевнена перемога ФК «Пірванче», які вже подумки налаштовуються на ігри «плей-офф».