4: 3

Глухенька Є./Тучкевич А.

У заключному турі регулярки зустрілись колективи, які вже забезпечили собі місця за битву «Абсолютного Чемпіона Ліги», але на відміну від господарів, гості в результаті перемоги мали всі шанси посісти третє місце у турнірній таблиці. Матч розпочався дуже жваво і за швидкого темпу у виконанні обох команд, але на третій хвилині свій шанс використав Іван Риковський, який відкривши рахунок повів гостей за перемогою. Після забитого «білі» не збавили обертів, і вже на п’ятій хвилині Олег Гаврилюк збільшує перевагу своєї команди. Маючи гандикап у два м’ячі футзалісти FC KaDar вміло контролювали хід поєдинку і не давали опонентам ніякої можливості скоротити рахунок, але наприкінці тайму чудовим ударом з гострого кута Назар Бондарук змінив рахунок на табло 1:2. Але раділи господарі не довго, голеодор «білих» Олександр Чекус звону збільшує гандикап у два мячі над опонентом. За рахунку 1:3 колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась на високих швидкостях і «кулястий» взагалі не затримувався у середині майданчику, більш гостріше у атаці виглядали гості, але після їх ударів м’яч вперто не хотів перетинати лінію воріт, але ближче до середини тайму господарі граючи без замін змогли перетягнути ініціативу на свою сторону і поволі притисли опонентів до власного карного майданчику проводячи небезпечні атаки, одна з яких увінчалась успіхом, «дубль» на свій рахунок записує Назар Бондарук і скорочує рахунок до мінімуму. Після пропущеного гості почали грати на утримання рахунку і не було жодного натяку на зміну у рахунку, як на двадцять п’ятій хвилині Сергій Цимбалюк встановлює рівновагу у поєдинку. Знаючи, що потрібно тепер лише забивати, гості кинули всі свої сили в атаку граючи з п’ятим польовим, і це зіграло проти них, скориставшись помилкою Василь Пастух ставить жирну крапку у поєдинку. Вольова перемога футзалістів з Демидівки, які закріпили за собою сьому сходинку у турнірній таблиці, та не дали змогу FC KaDar потрапити в омріяну трійку. Тепер обидва колективи будуть готовитись до боротьби за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги».