11: 1

Мельник О./ Кунаков О.

«Надія» попри чемпіонський статус віднеслася до першого поєдинку проти «Торпедо» з усією відповідальністю і виставила на гру оптимальний склад. А от гості на жаль не могли розраховувати на свого ключового гравця Сергія Віхрука за відсутності якого в захисті копачівського колективу раз по раз виникали чималі дірки. Незважаючи на майстерну гру на останньому рубежі Романа Братчика номінальні господарі відкрили рахунок вже на 2-й хвилині – Ярослав Писько безперешкодно отримав м’яч на лінії карної зони і без роздумів відправив його у праву «дев’ятку». Доволі довго Романові Братчику вдавалося рятувати свої ворота, але ближче до завершення першого тайму «Надія» таки дотисла суперників і завдяки голам Назара Яцишина, Петра Шелеста та того ж Ярослава Писька пішла відпочивати за комфортних 4:0.

По перерві торпедівці не послухавши настанов свого тренера Анатолія Мищука побігли вперед сподіваючись, якщо не відігратися, то хоча б скоротити відставання у рахунку. І це було саме те, на що розраховувала «Надія». Отримавши простір гравці господарів раз по раз опинялися на ударних позиціях і розстрілювали кинутого напризволяще голкіпера. Практично всі польові гравці хорівців зуміли відзначились голами, а Петро Шелест зробив покер. Завершилась зустріч з надпереконливим рахунком 11:1 на користь «Надії» і матч-відповідь за таких обставин перетворюється на формальність. Хорівці вже у півфіналі і наступної суботи матимуть нагоду уважно роздивитися свого суперника, який визначиться у зустрічі «Кураж» – «Динамо».