1: 0

Журибіда В./ Журибіда В.

Третя зустріч протягом одного сезону розпочалась практично без розвідки. Слід зазначити, що у двох попередніх перемогу святкував ФК «Духче» - у регулярному чемпіонаті з рахунком 3:2, а у Кубку Прогресу ще більш відчутно 5:2. Тож команди, знаючи слабкі та сильні сторони один одного, відразу ж почали шукати ключі від чужих воріт через свої атаки. І гол не забарився, до завершення йшла друга хвилина початку матчу, а на табло рахунок уже 1:0 на користь «Камаз-Агро». А відзначився найстарший гравець у складі «Камаза» Олег Юрчук, який саме сьогодні святкував своє 45-річчя. Тож гол був хорошим подарунком і собі, і команді. В подальшому обидві команди під час атак стараються різнобічно комбінувати, завдаючи при цьому ударів по воротах суперника. Та завершальні удари вдало блокуються захисниками, а зачасту на висоті воротарі.

Малюнок гри так само, як і рахунок, не змінився і у другому таймі. Команди наполегливо ведуть силову боротьбу на кожному клаптику майданчика, подекуди навіть з порушеннями правил гри. Тут запам’яталась 19 хв, де за надмірне порушення Олександр Тарнавський із «Камаза» справедливо отримує попередження від арбітрів, а згодом його колега по команді уже раніше згадуваний ювіляр, обікравши у центрі майданчика захисника «Духче», виходить один на один з воротарем, але така дуель була на користь останнього. В подальшому останні хвилини матчу ініціатива дещо перейшла до ФК «Духче». Та незважаючи на те, що за дві хвилини до завершення матчу дана команда до атак залучає 5 польових гравців, бодай зрівняти рахунок так і не вдається. Мінімальна перевага 1:0 на користь «Камаз-Агро» у першому матчі плей-оф, і глядачі в очікуванні на цікавий матч-відповідь.