3: 2

Журибіда В./ Журибіда В.

Незважаючи  на третє місце  «Крошу» та шосте «Волинь АТО» у регулярному чемпіонаті, зустріч між цими командами завершилась 4:0 на користь атовців. Тож прагнучи реваншу, футзалісти «Крошу» з перших хвилин наполегливо атакують ворота суперника. Завдаючи декілька ударів по воротах уже на 1 та 2 хвилинах, відкрити рахунок нападникам «Крошу» вдається лише на третій. Отримавши м’яч практично в центрі майданчика, Вікентій Голіщев, просуваючись вперед, зміщується на лівий фланг, добігши майже до карного майданчика, з-під захисника завдає підступного удару у дальній кут, і рахунок у матчі відкрито. Практично таким же голом Вікентію Голіщеву вдалось подвоїти рахунок на 4 хв. З цього моменту гра дещо вирівнялась, і уже атовці декілька раз небезпечно турбують воротаря «Крошу». І до завершення тайму командам ще по одному разу вдавалось розписатись у воротах суперників. На користь «Крошу» це на 8 хв робить Віктор Ткачук, зрізавши м’яч у власні ворота, а на користь АТО на 11 хв відзначився Віталій Манченко, скоротивши рахунок до 3:1.

На початку другого тайму команди демонструють гру у високому темпі. М’яч практично не затримується захисниками обох команд на своїй половині майданчика. Тут здебільшого більш швидкими та конструктивними виявляються атаки «Волинь АТО», де в одній з них Віталію Манченку на 19 хв вдається скоротити рахунок до мінімуму. Та більше забитими голами матч не запам’ятався, а лише жовтими картками. За різні порушення правил гри їх отримали Руслан Ткачук та Сергій Прик («Волинь АТО»), до свого пасиву за «КроШу» отриманням гірчичника відзначився Денис Карпюк. Перша перемога у плей-оф 3:2 за «КроШу» - інтрига зберігається.