7: 3

Щербяк К./ Голоскоков С.

Після того, як ковельчани поступилися 4:7 у першому чвертьфінальному матчі їм потрібно було докласти максимум зусиль, якщо вони хотіли продовжити боротьбу за найпрестижніший трофей волинського футзалу. Але проблеми гостей зі складом за тиждень, що минув від першої зустрічі стали просто катастрофічними. Хорівці, розуміючи, що серйозно ослаблений суперник навряд чи в змозі буде відіграти гандикап у 3 голи, грали виважено і без поспіху. «Вокар» більше часу володів м’ячем, намагаючись пробити врешті решт захисні побудови господарів і часом навіть залучав до атакуючих дій голкіпера, втім завдати особливих клопотів Павлові Чемерису в гостей ніяк не виходило. В середині першого тайму хорівці скористалися помилкою суперника і Сергій Трикош відкрив рахунок. Та перед самою перервою ковельчани відігралися завдяки голу Віталія Романчука і могли навіть вийти вперед, але Павло Чемерис видав суперсейв відбивши три складних удари поспіль.

По перерві Сергій Трикош та Віталій Романчук забили за свої команди ще по голу, а десь з середини другого тайму гравці «Вокара», що грали без замін почали все помітніше «підсідати» і все частіше не встигали за суперниками. Це дозволило хорівцям знову вийти вперед у рахунку – відзначилися Богдан Кравчук та Андрій Драголюк і остаточно схилити шальки терезів на свій бік. Наприкінці зустрічі команди встигли ще кілька разів вразити ворота одна одної і поєдинок завершився перемогою МФК «Хорів» з рахунком 7:3. Хорівці неочікувано впевнено проходять до півфіналу де на них очікує набагато серйозніше випробування в особі луцького «Любарта».