:
9

Бугайчук Сергій, Хомич Анатолій, Хомич Олена

Щербяк К./ Кунаков О.

Поразка у першому чвертьфінальному матчі з рахунком 1:3 залишала «Вотрансу» теоретичні шанси на продовження боротьби, але перед «транспортниками» постала та сама проблема, що і перед «Вокаром» – склад, а точніше його відсутність. Єдиним запасним в господарів був голкіпер Роман Перлов, який кілька разів підміняв втомлених партнерів, доречі виходило непогано, навіть мав шанс відзначитися забитим голом. «Любарт» розпочав зустріч традиційно активно, втім особливої гостроти біля воріт «Вотранса» у дебюті зустрічі не виникало, лише кілька пострілів з далекої та середньої відстаней з якими впевнено впорався Максим Франчук. Неприємності для господарів розпочалися на рівному місці – захисник завозився з м’ячем біля власних воріт, його «обікрав» Сергій Вишневський і ударом в притул відкрив рахунок. Минуло 2 хвилини і Олександр Шитов вискочивши сам на сам подвоїв перевагу «князівської» команди. Перед перевою «Любарт» видав ще одну ударну п’ятихвилинку протягом якої по голу забили Владислав Козачок та Олександр Шитов і команди пішли відпочивати за комфортних для гостей 0:4.

А по перерві «Вотранс» показав зуби. Було помітно, що гравцям господарів дуже важко, фізичних сил практично не лишилося і вони трималися завдяки морально-вольовим якостям. Та вони змогли вирівняти гру і навіть двічі вразити ворота гостей – відзначилися Павло Рибковський та Артур Волошин. Таким чином, «Любарт» проходить до півфіналу де зустрінеться з непоступливим МФК «Хорів», а «Вотранс» достойно завершує сезон у Суперлізі та може ще поборотися за Кубок Волині, хоча суперник у півфіналі надзвичайно непростий – хорівська «Надія».