1: 2

Ховайло Т./ Кузнецов Д.

Як і в першому матчі, обидві команди заручилися досить відчутною шумовою підтримкою на трибунах «Арени Спорт», а в другому матчі вже точно мали визначити, хто ж заслуговував на путівку до півфіналу Вищої ліги чемпіонату Волині. Уже з перших хвилин розпочалась цікава гра на високих швидкостях та із вигризанням сфери четвертого розміру на будь-якому клаптику майданчика. Не дивно, що за такої гри дуже велике значення мав будь-який забитий гол, і його на 7-й хвилині гри вдалося забити Назарію Левчуку з «Колоса», який у першому матчі відбував дискваліфікацію (до слова, у цьому матчі з тієї ж причини Ківерці залишилися без інших двох лідерів команди – Юрія Чепури та Павла Шмиги) – 1:0. Команда з Олики намагалася відповісти, однак Дмитро Кутецький та Тимофій Денисюк свої моменти не реалізували. До завершення тайму обидві команди встигли набрати по п’ять командних фолів, однак рахунок на табло так і не змінився.

А от після перерви «Атлетіку», до шаленої радості трибун, вдалося швидко відігратися. Антропометрично найменший гравець команди з Олики Дмитро Кутецький в кожному матчі своєї команди перевіряє воротарів дальніми ударами, і цього разу після розіграшу аута та удару фактично з центра майданчика поцілив прямісінько у ближній кут, чим застав голкіпера «Колоса» зненацька – 1:1. Атмосфера в матчі підігрівалася, а на майданчику пішла справжня заруба на зустрічних курсах – найкращі моменти у своїх командах не реалізували Олександр Батрак та невгамовний Дмитро Кутецький. І в такій «рубці» більш вдало зіграли таки номінальні гості – найпроворнішим біля воріт Валентина Бондарєва виявився Іван Гомза, який точним ударом підірвав зі своїх місць вболівальників «Атлетіка» – 1:2. Гравці «Колоса» одразу ж пішли атакувати у п’ять польових, однак футзальна доля недільного вечора була на боці іншої команди: «Атлетік» проходить до півфіналу вищолігових змагань!