1: 2

Ховайло Т./ Журибіда В.

Незважаючи на перемогу «Рятівника» у першому матчі з рахунком 3:1, інтрига у двобої зберігалась. З перших хвилин обидві команди нервували, зачасту помиляючись як у передачах, так і у завершальних стадіях атак. «Рятівник» намагався грати від оборони, відправляючи до атак лише одного чи два нападники. Саме така тактика практично нанівець руйнувала атаки «Неріса», в яких проглядались певний сумбур та  хаотичність. Та на 11 хв добре продуманий захист рятівників все ж таки дав тріщину. Після розіграшу штрафного біля бокової лінії м’яч потрапляє до ніг Богдана Гринчука, який невідпорно пробиває з лінії карного майданчика і робить рахунок 1:0 на користь своєї команди, роблячи при цьому інтригу у матчі ще більш вірогідною.

Другий тайм розпочинається атаками «Рятівника», які з перших же хвилин стараються схилити шальки терезів на свою користь. І це їм вдається. Уже на 14 хв Дмитро Журавський наважується на удар з середньої відстані, який виявився досить несподіваним для воротаря «Неріса» ще і тим, що після удару Дмитра м’яч попадає в ногу захисника та рикошетить у лівий від воротаря нижній кут. Гол знову ускладнює задачу «Неріса» для потрапляння до ½ плей-оф, тим паче, що «Рятівник» на 19 хв міг навіть вийти вперед, де стрімка контратака з виходом двох гравців на одного воротаря закінчилась ударом по воротах, та м’яч пролетів біля штанги. До честі гравців «Неріса» до завершення матчу вони так і не здавались, вишукуючи різні можливості врятувати матч, а загалом і ситуацію для подальшого проходу у плей-оф. За хвилину до завершення матчу «Неріс» залишає ворота пустими, атакуючи п’ятьма гравцями. Повний контроль над м’ячем дає свій позитив. За 12 секунд до завершення гри Богдан Гринчук схиляє шальки терезів на користь «Неріса». Та бодай довести гру до пробиття післяматчевих пенальті уже забракло часу і лише одного гола. У цікавому двобої гра завершується перемогою «Неріса», а за підсумками двох матчів до ½ фіналу плей-офф крокує «Рятівник».