2: 5

Горун В./ Герасимчук В

Це протистояння викликає великий інтерес у вболівальників. Повелось це ще з минулого сезону, коли команди виступали у Четвертій  лізі, і зустрічі між ними завжди проходили напружено та цікаво. В цьому сезоні «Арсенал» впевнено здобув «золото» Регулярного чемпіонату, і судячи з розмов гравців, прагнув виграти ще й «абсолютку». Перша гра між суперниками закінчилась перемогою представників Горохівщини 8:3, тож команда небезпідставно була фаворитом цього двоматчевого протистояння. Поєдинок розпочався дуже активно та цікаво. Команди з перших хвилин включили великі швидкості та показували цікавий футзал. Було видно «зарядженість» команд саме на цю гру. Летіли хвилини гри, і всередині тайму «енергетики» вистрілили дуплетом Андрія Главацького та Федора Маринчука, і перевага після двох ігор «Арсенала» стала вже не такою переконливою. Та ту за справу взялися Олександр Скопик та Дмитро Зінкевич, які зуміли зрівняти рахунок у зустрічі. Тож на перерву команди пішли «при своїх».

Друга половина була такою ж цікавою як і перша. Команди вдало комбінували, та створювали багато моментів. У воротарів було вдосталь роботи, з якою вони об’єктивно говорячи добре справлялись. Всередині тайму «енергетики» пішли ва-банк, випустивши п’ятого польового. Це привело до помилок у захисті синьо-білих та дубля Олександра Корнійчука у ворота опонента. Після цього гра була практично зроблена. Команди просто догравали зустріч, результат якої просто константував впевнену двоматчеву перемогу «Арсенала», та вихід команди у наступний етап змагань.