6: 2

Горун В./ Герасимчук В

Перша зустріч між цими командами закінчилась з рахунком 4:2 на користь любешівських футзалістів, тож маючи не велику (як для футзалу) перевагу колектив прагнув довести до кінця це переможне протистояння. Зовсім іншої думки були «приватівці», які хотіли відіграти цей гандикап, і пройти далі в турнірі, щоб поборотись за звання Абсолютного чемпіона Третьої ліги. Гра розпочалась на великих швидкостях. Суперники стрімголов понеслись забивати з перших хвилин, створюючи безліч моментів вже на початку гри. В цих швидкісних «качелях» більшого вдалось здобути любешівцям, які ударами Олександра Клямера та Олега Шерейко зуміли відкрити рахунок. В подальшому команди зуміли обмінятись м’ячами. Зробили це Роман Матвійчук та Іван Токарчук, так що на перерву команди пішли при мінімальній перевазі представників Любешівщини.

Друга половина розпочалась з атак «Прип’яті», які змогли її матеріалізувати завдяки голу Олега Шерейко, після чого «банкіри» розпочали гру з п’ятим. Та це пішло тільки на користь любешівцям, які змогли втекти у швидкі контратаки, і Миколі Михалику вдалось зробити дубль, забивши практично у пусті ворота. Після цього гра була вже практично зроблена. Команди просто дограли зустріч, підсумком якої була впевнена перемога хлопців з берегів Прип’яті, та вихід команди у півфінал плей-офф боротьби за звання Абсолютного чемпіона Волині у Третій лізі.