1: 1

Онищук Р. / Корпош Р.

Матч «блакитних» проти «синіх» - ось такий кольоровий пейзаж був на, таки синьому, майданчику у третьому турі Суперліги. Гості підходили до поєдинку із 100% результатом та лідером турнірної таблиці. Підопічні Ігоря Чернухи після хорошої гри, але невдалого результату в Ковелі мали у своєму активі лише три бали. Однак гра показала, що ЛСТМ у цьому сезоні ще побореться. Уже на 4-й хвилині Андрій Кодлубай у важкому моменті із розвороту «ковирнув» круглого та відкрив рахунок у матчі – 1:0. Кружевні комбінації «агротехівців» та контроль м’яча розбивалися об вдалі дії захисту ЛСТМу.

Після перерви гра не змінилася – «Волиньагротех» все насідав на ворота суперника, «небесні» ж діяли на контратаках під чітким керівництвом свого тренера. До пори до часу надійно діяв у рамці Дмитро Семченко, котрий творив інколи навіть дива, особливо із добиванням Ігоря Ніщика. Нервова гра перейшла у магію цифр наприкінці матчу – у обох команд по 5 фолів, Ігор Заболотний почав рятувати матч за допомогою п’ятого польового – 5 на 5 футзал Волині просто. За хвилину і дев’ять секунд це дало плоди – Ігор Ніщик таки розпечатав непробивного голкіпера замкнувши красиву комбінацію у падінні – 1:1. До фінальної сирена вирвати перемогу могли обидва колективи, але на табло так і залишилися дві одинички – нервова нічия для обох колективів.