3: 1

Трофімчук Р. / Корпош Р.

Заключний поєдинок третього туру Суперліги був над важливий для обох команд, так би мовити – битва за шість очок. Ковельчани мали поразку від «Надії» та потужну перемогу над «Вілією» на домашньому паркеті. «Вотранс» навпаки – поразку від іншого лідера «Волиньагротеха» та перемогу над іншими ковельчанами з "Шанс-Авто". Потужний спурт лучан завершився голом Андрія Пушкарчука – 1:0, а за хвилину до перерви 2:0 на табло запалив Леонід Єфремов. «Ковель-Волинь» у першому таймі відзначався лише жовтими картками, і в більшості за розмови.

По перерві гра дещо вирівнялася і Петро Мороз скорочує відставання – 1:2. За кілька хвилин ковельчани мали чудову нагоду зрівняти рахунок – вихід одразу трьох «червоних» гравців в одного голкіпера завершився нічим. Згодом Павло Чемерис ще раз продемонстрував свою майстерність захистивши ворота на замку. Ковельчани бігли уперед так потужно і цілеспрямовано, що інколи не помічали партнерів, уже навіть із трибун лунали викрики: «тормози»… Функцію п’ятого польового вдало виконував Петро Мороз, котрий і у воротах справлявся відмінно, і атаки розганяв уміло. Варто зауважити, що ковельчани перестріляли суперника майже втричі, проте разом із фінальною сиреною Олександр Назарчук встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1. Тотальна не реалізація моментів не дозволила «Ковель-Волині» врятувати хоча б один пункт…