13: 40

Журибіда В.

З огляду на перший матч, який закінчився з рахунком 4:3 на користь «Теремно», обидві команди практично мали однакові шанси потрапити до фіналу кубка «Кейк Кап». Для того, щоб ще більше вирівняти шанси, команда «Варта Переможців» з перших хвилин атакує більш настирливо та впевнено. Та їхні атаки щоразу наражаються на захист суперника, який, в свою чергу, подекуди організовує свої атаки. До сьомої хвилини жодній з команд так і не вдавалось серйозно потурбувати ворота своїх опонентів. Та незважаючи на відносно територіальну перевагу «охоронців», перший м’яч все ж влетів після удару Ігоря Сліпчука у їхні ворота. Та тріумф на стороні «хлібопекарів» був недовгим. Тільки но «Варта» розвела з центра майданчика, як Тарасу Осадовському одразу ж вдалось невідпорним ударом відновити рівновагу у матчі. Наполегливість же «Варти Переможців» ще у першому таймі дозволила їм відновити рівновагу і у двобої. А зробив це на 10 хв, як згодом виявилося, кращий гравець «Варти» Сергій Секунда. Тож на перерву команди йдуть за рахунку 2:1 на користь «Варти».

Щойно розпочався другий тайм, як секундна стрілка ще не зробила повний оберт, а на табло уже 3:1 на користь «охоронців» - гол знову на рахунку Сергія Секунди, і такий результат уже виводить до фіналу саме його команду. Але безкомпромісна боротьба, яка точилась на майданчику до завершення матчу, довела той факт, що жодна з команд не збирається сходити з дистанції, яка веде до фіналу. А почергові голи в подальшому від обох команд у виконанні Олександра Остапова, Сергія Антончика та Сергія Ліщука відповідно на 17-ій, 19-ій та 25-їй хвилинах встановили остаточний результат 4:3 на користь «Варти переможців». Саме такий рахунок повністю віддзеркалював результат першого матчу, що призвело до пробиття шестиметрових післяматчевих ударів. Тут досить важливу роль відіграла холоднокровність усіх пробиваючих. І, як згодом виявилося, така риса характеру не підвела Сергія Ліщука, після якого м’яч лише один раз побував у сітці воріт, і саме цей гол виводить «ТеремноХліб-2» у фінал кубка «Кейк Кап».