6: 2

Журибіда В.

Обидва півфіналісти ще не гарантували собі стовідсотково прохід до фіналу після першого матчу, який закінчився 2:1 на користь «ЛуцькЦентра». Тож другий матч команди розпочали досить обережно, більше уваги приділяючи захисту своїм воротам. Як наслідок таких дій, перший небезпечний удар від нападника «Фіміама-2» відбувся лише на 4 хв зустрічі. Немов повіривши у свої сили, «Фіміам-2» продовжує атакувати, і на 5 хв «ЛуцькЦентр» уже рятує воротар та перекладина. Трішки оговтавшись від напористих атак «Фіміама-2», «ЛуцькЦентр» на 7 хв проводить дошкульний контр випад, який після удару Максима Семенюка стає результативним, а згодом і єдиним голом у першому таймі.

З перших хвилин другого тайму «Фіміам-2» знову в атаках. Та перша ж контратака від «ЛуцькЦентра» на 16 хв виводить їх нападника один на один з воротарем «Фіміама-2», але переможцем у дуелі виявився останній. І тут, як зазвичай буває, не забиваєш ти, забивають тобі. Чергова атака «Фіміама-2», і на 18 хв Ярослав Палащук зрівнює рахунок. Та згодом 21 та 22 хвилини знову стають щасливими для «ЛуцькЦентра», а рахунок 3:1 ще більше закріплює вихід їхньої команди до фіналу – голи на рахунку Романа Юсюка та Павла Щербатюка. За три хвилини до завершення матчу «Фіміам-2» йде у ва-банк і грає п’ятьма польовими гравцями, що на 24 хв дає можливість дещо скоротити  рахунок у матчі. Та в подальшому така тактика призводила до голів лише у ворота «церковників», а робили це уже в пусті ворота Вадим Словік двічі на        25 хв та Дмитро Якобчук на 26 хв. Рахунок у матчі 6:2 і загальний у двобої 8:3 на користь «ЛуцькЦентра» виводить дану команду у фінал, де їх уже чекає «ТеремноХліб-2».