:
4

Хомич Анатолій, Гоза Руслан, Мищук Анатолій

Щербяк К./ Журибіда В.

Досить швидкий темп команди запропонували одна одній з самого початку матчу. Та здебільшого хаотичні атаки завершувались непродуманими та непідготовленими ударами, які пролітали повз ворота. Згодом «Духче» починає більш комбінувати та розігрувати м’яч до вірного. Але перша серйозна загроза все ж сталась біля воріт номінальних гостей. Сильний удар нападника «Трейдерс» воротар кулаками відбиває прямо на свого нападника, який миттєво завершує контратаку ударом у відповідь, та м’яч просвистів біля штанги суперника. Здавалось, така гра не принесе забитого гола у першому таймі жодній з команд. Та до завершення йшла 12 хв, як Сергій Трофимчук прийняв м’яч у середині майданчика, зміщуючись ліворуч, стрімко промчав уперед та сильно пробив по воротах. Немов не очікуючи такого удару, воротар «Духче» відбиває м’яч прямо перед собою, який опустився практично на лінії воріт, і тут на добиванні першим виявився Вадим Семенович, якому без зайвих зусиль і вдалось переправити м’яч у сітку воріт. Окрилені успіхом гравці «Трейдерс» на останній хвилині проводять ще одну атаку, яка, як виявилося, за 26 секунд до завершення тайму знову стала результативною. Eфектним ударом п’яткою у ворота переправляє м’яч той же Вадим Семенович, який замкнув простріл свого партнера тільки уже з правого флангу.

Другий тайм «Трейдерс» демонструє гру від оборони, приділяючи більше уваги своїм воротам. За такої тактики суперника гравцям «Духче» доводиться атакувати, завдаючи ударів з середньої та дальньої відстані. І один з таких ударів приносить їм успіх. Отримавши м’яч практично на десятиметровій позначці, Євген Поліщук без замаху носком  пробиває точнісінько у нижній правий від воротаря кут. До завершення гри після забитого гола залишалось ще три хвилини, але жодній з команд змінити рахунок так і не вдалося. Тож мінімальна перемога «Трейдерс» з рахунком 2:1 залишає шанси обом командам на абсолютне чемпіонство.