3: 1

Щербяк К./ Журибіда В.

Досить активно включився у гру уже з перших секунд матчу Богдан Мізюк. Йшла 32 секунда матчу, а на табло уже 1:0 на користь «Респекта». Але та ж активність від Мізюка, і буквально через 16 секунд після забитого голу в його пасиві уже «гірчичник» від арбітра матчу за зрив перспективної атаки «Топільно». Слід зауважити той факт, що команда з Рожищенського району в силу обставин грала без номінального штатного воротаря та здебільшого уже з перших хвилин вдавалась до гри з п’ятьма польовими гравцями. Саме скориставшись помилкою суперника після чергової передачі, м’ яч на 8 хв перехоплює Юрій Соломатін та з 15 м направляє його у пусті ворота. До завершення першої половини рахунок змінився лише одного разу. Незважаючи на те, що на 12 хв «Респект» мав ще одну стовідсоткову нагоду збільшити його на свою користь, м’яч за 49 секунд до завершення тайму побував саме у воротах «Респекта», а зробив це Михайло Сомик, вдало використавши зайвого гравця.

Незважаючи на часті та стрімкі атаки від обох команд, у другому таймі глядачі побачили лише один гол. Близькою збільшити рахунок у матчі команда «Респект» була на 22 хв, але м’ям після удару нападника потрапляє у штангу. Та все ж двадцять третя хвилина стає щасливою для Богдана Мізюка, який встановлює остаточний рахунок 3:1 на користь своєї команди.