Півфінал

Кубок Прогресу, Майданчик ПАРКЕТ
7: 3

Журибіда В./ Журибіда В.

У півфіналі Кубка Прогресу зійшлися друго- та третьолігова команди регулярного чемпіонату. З самого початку гравці «Обленерго» намагаються миттєво переходити центр майданчика та стрімко атакувати, в той же час команда «Духче» більше комбінує, а їх атаки більш затяжні та виважені. Одна з таких атак і приносить на 4 хв бажаний результат саме для футзалістів «Духче» - гол у виконанні Євгена Поліщука, і друголігова команда попереду. Не забарився і другий гол – сильний та невідпорний удар зі штрафного метрів з десяти, і Дмитро Мельниченко робить рахунок 2:0 на користь своєї команди. Восьма та дев’ята хвилини були дещо за «Обленерго». Спочатку вихід один на один з воротарем «Духче» нападнику «Обленерго» не вдається переграти воротаря, та згодом на 9 хв Олександр Волошин все ж таки розписався у воротах суперника. Та перевага «Духче» над своїм опонентом ще у першому таймі була очевидною. Голи у виконанні Володимира Чайки на 10 хв та Вадима Мойсеєва на 12 хв довели перевагу «Духче» до 4:1 на їх користь.

Початок другого тайму був дещо обнадійливим для «Обленерго». Уже на 14 хв Михайло Курасевич, скориставшись помилкою під час передачі м’яча, перехоплює його і, в подальшому обігравши захисника та воротаря, скорочує рахунок у матчі до двох голів. Активність від гравців «Волиньобленерго» все частіше і частіше заставляє помилятись захист опонента, і на 16 хв в пасиві «Духче» уже 4 командних фоли. Та незважаючи на такий перебіг подій, уже на 18 хв м’яч опиняється у воротах «Обленерго» - відзначився Антон Чайка. Кінець матчу виявився дещо сумбурним та жорстким за грою. Значна кількість порушень правил гри призвела до застосування декількох гірчичників гравцям обох команд. Тут відзначились Петро Назарук («Обленерго»), Михайло Запорожець та Євген Поліщук («Духче»). А Михайло Курасевич навіть побачив перед собою червону картку за друге попередження у матчі. Тож кінець матчу знову за «Духче». Йшла 21 хв, і швидкий вихід двох гравців «Духче» проти одного захисника «Обленерго» завершився голом від Володимира Чайки. А 23 хв була уже результативною для обох команд, де спочатку Валерій Дудар робить рахунок 7:2 на користь «Духче», а миттєвий гол у відповідь Михайла Семенюка хоч і був голом престижу, та у фіналі команда «Духче».