1 тур

Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
5: 0

Програму 1-го туру завершував поєдинок добре знайомих суперників з обласного центру «РадиМо» - «Олімп». У звичній атмосфері першолігових баталій та за наявності на трибуні супер-фана «олімпійців» Михайла Кардаша суперники без розкачки пішли вперед. «Молочники» намагалися тиснути на опонентів, а підопічні Валерія Івахненка розраховували на своє вміння швидко виходити із захисту в напад. У символічній боротьбі води та вогню на 14-й хвилині доля посміхнулася «молочнику» Івану Бандурі, котрий зумів знайти шпарину у захисних побудовах «античної» команди – 1:0. За такого рахунку команди пішли на відпочинок.
По перерві кардинальних змін в діях опонентів особливо не спостерігалося. Хіба що побільшало боротьби. За таких умов більш таланило гравцям «РадиМо». Спочатку Богдан Лопоха, а за ним Максим Ядловський заставили сумувати супер-фана. Гол Володимира Чайки остаточно зняв питання щодо переможця зустрічі, а дубль Івана Бандури підсумував результат – 5:0.