2 тур

Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
3: 0

В першому матчі 2-го туру «Friends Futsal Fest» на паркет СК «Арена Спорт» вийшли ФК «Фенікс» та «Юрінновація», котрі в стартовому турі очок не набрали, мінімально поступившись своїм суперникам. А тому з огляду на турнірну стратегію звітний поєдинок перетворився у протистояння з право потрапити до основного півфіналу. Перші 15 хвилин ігрового часу відбулися у рівній боротьбі з однаковими шансами на успіх, але захист виявився міцнішим за наступ і після сигналу на перерву на табло горіли нулі.
В другому таймі досвідченому Олександру Терещуку знадобилося лише три хвилини з невеличким, аби відкрити рахунок – 1:0. «Чорні» без особливого пієту перед столичним клубом, котрий як і ФК «Любарт» має досвід виступів у Чемпіонаті України в Другій лізі, намагалися розвинути успіх і на кожну атаку опонентів відповідали своїми випадами. Один з таких моментів завершився прицільним ударом лучанина Івана Вдовенка і рахунок подвоївся. А коли на останніх хвилинах кияни пішли у вирішальний наступ, Івану вдався дубль і переможній підсумок 3:0 було внесено до ігрового протоколу матчу.