2 тур

Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
0: 6

Чергове луцьке дербі звело в останньому матчі 2-го туру суперників різних «вагових категорій». Спроба «Олімпу» поставити так званий «автобус» ніякої користі – вже за 5 хвилин на табло горів рахунок 3:0 на користь чемпіонів Воліні після голів Сергія Піддубного, Владислава Сизика та Володимира Баденчука. Мало хто з присутніх здивувався, коли Володимир Баденчук оформив дубль, а Олег Фенюк практично зняв питання щодо переможця. За комфортної переваги у п’ять м’ячів команди пішли на відпочинок.
По перерві картина на паркеті СК «Арена Спорт» кардинально не змінилася, але до честі «олімпійців» рахунок довгий час тримався незмінним. «Жовто-блакитні» догравали кожен момент і билися в усіх ігрових епізодах не зважаючи на цифри на табло. Проте за три хвилини до фінального свистка представник «князівської» команди Олександр Лисенко забив вшосте. Всі намагання «Олімпу» забити бодай один гол лишилися нереалізованими.