2 тур

Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
2: 4

В черговому протистоянні луцьких команд FC «Respect» вже у першому таймі поєдинку проти земляків з «КроШу» вирішили показати супернику хто справжній господар майданчика. Чемпіон першої ліги Михайло Запорожець на 4-й хвилині відкрив рахунок, а досвідчений Олександр Миронюк ближче до перерви подвоїв результат.
Після перепочинку події на майданчику СК «Арена Спорт» набули нової інтриги. Гравці «КроШу» додали у швидкості та вивели на ударну позицію Олега Бурця, який відправив «селект» у сітку воріт фаворитів. Ще за мить Олександр Миронюк виручив «поважних», коли вибив м’яч з лінії воріт, а далі стійка допомогла номінальним гостям не пропустити. «Не забиваєш ти - забивають тобі», - перша осмислена атака «блакитних» і Віктор Сущ збільшив перевагу FC «Respect» до 3:1. Слідом Михайло Запорожець наважився на удар і круглястий затріпотів у сітці воріт господарів – 4:1. Щоправда останнє слово залишилося за суперником, коли прямим ударом із штрафного Валерій Криницький за хвилину до фінального свистка скоротив відставання до цифр 2:4. FC «Respect» вирішив завдання щодо потрапляння в основну сітку плей-офф, а «КроШу» пішов готуватися до зустрічі із ФК «Стир».