3 тур

Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
3: 3

Битва аутсайдерів групи «А» між «Олімпом» та ФК «Стир» мала дати відповідь лише на одне запитання: «Хто гратиме з клубом «Юрінновація», а хто поміряється силами з ФК «Фенікс» Вже за півтори хвилини «річники» зазначили своє бажання помірятися силами із киянами у півфіналі Першої ліги, коли Володимир Блажевич зумів пробити захист лучан. Ще ближче до паузи на відпочинок Сергій Цимбалюк наважився на удар і мети досягнув.
За рахунку 0:2 суперники розпочали другий тайм. І в одній з перших атак досвідчений Олег Мартин зумів переправити «селект» у сітку воріт гостей -1:2. Стало цікавіше. Лучани збільшили тиск на ворота суперника і моменти стали виникати дедалі частіше. За 4 хвилини до фінального свистка партнери по команді знайшли на правому фланзі атаки Богдана Компанійця, який потужним та красивим пострілом зрівняв рахунок. Але за хвилину гол у відповідь створив ФК «Стир» і Дмитро Королевич вивів свій колектив вперед. Проте за 11 секунд до закінчення гри Костянтин Яценко з обласного центру встановив остаточний паритет – 3:3. Бойова нічия в матчі гідних суперників.