3 тур

Friends Futsal Fest, Майданчик ПАРКЕТ
1: 3

У матчі лідерів групи «А» Владиславу Сизику знадобилосяя лише кілька хвилин, аби влучним пострілом відкрити рахунок у матчі з «молочниками». Такий початок чергового луцького дербі не збентежив МФК «РадиМо», котрий кілька разів доволі небезпечно погрожував воротам суперника. «Князівський» колектив з позиції сили проводив свої атаки та неодноразово перевіряв майстерність голкіпера господарів. Високий пресинг дозволяв «любартівцям» часто виходити на ударні позиції, але гольових дивідендів така тактика підопічним Назара Бугайчука не принесла. Мінімальна перевага 1:0 стала підсумком тайму.
По перерві хід поєдинку кардинально не змінився і забитих голів вболівальники не бачили до середини другої половини. Відновив гольове життя записний бомбардир Сергій Вишневський,забивши другий м’яч ФК «Любарт». Стало зрозумілим, що фаворит турніру перемогу не упустить. Тим більше, що за кілька хвилин майстерний Ігор Заболотний зробив рахунок у зустрічі 3:0 на користь номінальних гостей. На останніх секундах Володмир Чайка забив за «молочників», а рахунок 1:3 став підсумком цікавого протистояння.