6: 4

Клубні традиції - велика річ. Тому завжди приємно спостерігати, як ретельно підходять до змагального процесу у клубі «Олімп». Не зважаючи на ранкову недільну пору, на трибуні в СК «Арена Спорт» вже можна було побачити клубний прапор команди та керівника фан-угрупування Михайла Кардаша. Такі речі насправді надихають спортивні колективи на невеличкі подвиги, але у «жовто-блакитних» недільного ранку щось пішло не так. До переможних справ взялися гравці у чорній формі. Дві швидкі атаки на 4 та 5 хвилинах завершилися взяттям воріт «олімпійців», а дубль Олександра Потурая практично зняв питання щодо фіналіста Першої ліги. Тим більше, що до перерви Олександр Терещук забив четвертий гол за «Фенікс», а Олександр Потурай продемонстрував вболівальникам «фокус зі шляпою» - 5:0.
Після відпочинку темп гри дещо впав і господарі перейшли на гру з п’ятим польовим гравцем, що дозволило голкіперу «чорних» Дмитру Роюку зі штрафного переграти свого візаві. Після того, як рахунок став 6:0, авторство голів в ігровий протокол стали вписувати гравці «Олімпу». Протягом кількох хвилин Олег Мартин, Михайло Брагінець та капітан команди Валерій Івахненко тричі наказали суперників за помилки у захисті. За хвилину до фінального свистка голкіпер гостей Дмитро Притулюк дальнім пострілом скоротив дистанцію у рахунку до двох пунктів. Але врятувати гру вже було не можливо. У фінал в пару до ФК «Стир» покрокував «Фенікс», а «Олімп» пішов на трибуну налаштовуватися на «бронзовий» поєдинок з киянами із «Юрінновації».