2: 1

Перший півфінал основної сітки турніру ФК «Любарт» - «КроШу», як афіша особливим креативом не вирізнявся, адже надто велика різниця у рейтинго-лігових статусах клубів. Проте події на майданчику СК «Арена Спорт» вкотре підтвердили постулат про те, що м’яч круглий, а майданчик прямокутний. Зі стартових секунд «князі» рвонули у наступ, але кількість моментів у якість не переходила. Більше того на 6-й хвилині гол «крошівця» Валерія Криницького став справжнім льодяним душем – 0:1. Гравці у червоній формі почали нервувати та метушитися, а заводський колектив на куражі бився у захисті. Мінімальна перевага в один гол збереглася до самої перерви.
Після відпочинку «Любарт» ще додав у швидкості, що дозволило Олександру Драганчуку на 19-й хвилині пробити Сергія Ціхоцького. Як не дивно, але гра розкрилася і моментів вистачало біля обох воріт. Щоправда, гол глядачі побачили лише один, коли награну комбінацію партнерів завершив Владислав Сизик - 2:1. Команда «КроШу» не здавалася і навіть зуміла організувати фінальний штурм, під час якого м’яч дивом не потрапив у ворота господарів. Проте фінальний свисток арбітра сповістив про те, що у фіналі «Friends Futsal Fest» гратиме ФК «Любарт».