3: 1

В другому півфіналі ювілейного турніру зійшлися добре знайомі за Першою лігою минулого сезону луцькі команди FC «Respect» та МФК «РадиМо», котрі без розвідки пішли у наступ. Обмін випадами тривав до середини тайму, аж доки забивний Ігор Савич не замкнув швидку багатоходівку «поважних». Гольової відповіді «молочників» довелося чекати п’ять хвилин, коли комбінацію партнерів завершив Богдан Лопоха. Нічийний результат 1:1 протримався до сигналу на перерву і суперники пішли на відпочинок.
Пауза більше пішла на користь FC «Respect», котрий в дебюті другої половини гри організував кілька небезпечних атак та зумів забити. Спочатку Богдан Мізюк відправив «селект» у рамку, аза хвилину Ігор Савич оформив дубль. Принципове протистояння в рамках луцького дербі тривало у високому темпі, але без реальних шансів на взяття воріт. Наприкінці зустрічі «поважні» набрали критичну кількість фолів, а «молочники» випустили п’ятого польового, аби врятувати гру. Проте результат 3:1 залишився незмінним і до фіналу вийшов «Respect».