0

0
:
0

Головний фінал розпочався за звичним сценарієм. ФК «Любарт» впевнено пішов у наступ, а «поважні» шукали свої шанси в контр-атаках. І вже на 5-й хвилині Іван Заліпа потужним пострілом відкрив рахунок у зустрічі. 0:1 і «князям» довелося ще ретельніше шукати підходи до воріт суперника, з огляду на те, що контр-випади «блакитних» продовжували зберігати величезну небезпеку. Той же Іван Заліпа мав нагоду оформити дубль, але у сітку не влучив. А ось Владислав Сизик свій момент на 12-й хвилині не змарнував і рахунок став нічийним - 1:1. Цей результат підсумував події першої половини гри.
По перерві напруження у фінальному протистоянні двох Абсолютних чемпіонів Волині у Суперлізі та Першій лізі почало зростати пропорційно залишку ігрового часу. Події на майданчику СК «Арена Спорт» розвивалися з калейдоскопічною швидкістю. А за 4 хвилини до фінального свистка рівний хід поєдинку взірвався після потужного та влучного удару Сергія Вишневського – 2:1. А після тайм-ауту FC «Respect» пішов вперед із п’ятим польовим та вивів на ударну позицію свого голкіпера Євгена Малоголовця, котрий переправив «селект» у сітку. А на 29-й хвилині Ігор Савич на 100% використав гольову нагоду іі вивів «поважних» вперед. Останній штурм «Любарта» виявився потужним, але безгольовим. Новим Чемпіоном турніру «Friends Futsal Fest» стала команда FC «Respect».