:
3

Якимчук Ю., Леончук О., Бас Н.

Трофімчук Р. / Корпош Р.

Багато спільного було у центральному матчі третього туру в Другій лізі: команди давно без перемог, передматчева нарада у колі граючих президентів, майже усі гравці із заявки на сезон (у обох відсутні по одному гравцю)… Боротьба за три життєвих очки розпочалася жваво – гравці із Горохівського району потужно пробивши штрафний, ледь не зігнули поперечину. Олімпійці ж відповідали котратакуючими «уколами». Юрій Онищук відкриває рахунок у матчі завершуючи простріл Михайла Брагінця – 1:0. За декілька миттєвостей уже Михайло Брагінець мав подвоювати перевагу, але… футбольний Бог розпорядився швидко. У наступній атаці Олександр Черней дальнім пострілом зрівнює рахунок – 1:1. «Олімп» не здавався і у черговому швидкому забіганню Сергій Соколець запалює на табло 2:1. За хвилину до перерви Олександр Черней знову розряджає свою гармату 2:2.

Із стартом другого тайму знову поперечина грає за «олімпійців», а згодом і той же тандем Михайла Лобоцького та Юрія Онищука робить рахунок у матчі 3:2. Однак черговий прохід по центру і Василь Грель зрівнює рахунок для ФК «Мар’янівки» - 3:3. І тут, здалося, підопічні Валерія Івахненка зупинилися, гравці почали помилятися, чим одразу ж скористалися суперники: Олександр Черней – 4:3, Вадим Курілко – 5:3. Вольова перемога підопічних одіозного Сергія Магери та зневіра у власних силах гравців у синій формі у другому таймі.