Agromat CUP, Майданчик ПАРКЕТ
3: 2

Джафарова О.

Кураж – Динамо 3:2

Луцьке дербі, як показали події матчу, повністю відповідало статусу поєдинку. Боротьба на кожному метрі майданчику, емоції та навіть червона картка на останніх хвилинах у складі номінальних гостей прикрасили протистояння добре знайомих суперників. В дебюті зустрічі автор першого на ювілейному турнірі дублю Микола Казьмірук з правого флангу атаки у фірмовому стилі відправив «селект» у дальній кут воріт «россо-нері». А на 9-й хвилині ще один «забивала» динамівців Дмитро Бурковський вписав своє ім’я в ігровий протокол – 0:2, зробивши заявку на загальну перемогу.

В другому таймі «Динамо» мало можливості ще збільшити перевагу, але «Кураж», даруйте за тавтологію, зловив кураж і за 5 хвилин до завершення гри переломив хід подій та зумів здобути вольову перемогу. Спочатку Богдан Гладун розстріляв ворота динамівців, а далі Роман Крот та досвідчений Олександр Повідзьон протягом кількох хвилин зробили переможний результат 3:2.