2: 3

SEAPS – Агромат Л 2:3

«Знекровлений» київський колектив на останок дав бій місцевому «Агромату» в рамках першого втішного півфіналу. В середині тайму Віталій Шевчук завершив трьохходівку «SEAPS» після розіграшу стандарту, а за кілька хвилин він же відновив паритет під час розіграшу штрафного лучанами, невдало підставивши ногу на дальній стійці. За рахунку 1:1 команди пішли на відпочинок.

В другій половині матчу на майданчику СК «Арена Спорт» тривала рівна боротьба, але більш вдалими виявилися лучани. В обміні гольовими випадами Назарій Сеник завершив комбінацію партнерів ударом впритул, а переможний м’яч в подібній ситуації провів Едуард Хрипа. Між цими подіями встиг відзначитися киянин Андрій Бородаєнко. У фінал пройшли лучани.