4: 7

FC Respect – Кураж 4:7

В багатому на гольові події другому півфіналі Першої ліги «Agromat CUP 2020» рівна гра тривала до середини тайму, коли розіграш м’яча через Олександра Повідзьона влучно завершив Андрій Чабан з команди «Кураж». А далі Роман Крот та Юрій Фібіч своїми вдалими діями підбили підсумок першої половини гри – 3:0.

По перерві гольова феєрія «росс-нері» продовжилася і глядачам нудьгувати не доводилося. Майстерний Олександр Повідзьон забив на 16-й хвилині, а за мить дублем розщедрився його партнер по команді Богдан Гладун. 0:6 і «поважні» стали дедалі частіше використовувати голкіпера у якості п’ятого польового гравця, аби «розмочити» рахунок. Така тактика виявилася вдалою та дозволила FC «Respect» перетворити розгромний рахунок у більш пристойний цифровий еквівалент. Проте з іменем переможця в цьому поєдинку все було відомо задовго до фінального свистка.