1: 4

Динамо – Агромат К 1:4

В першому півфіналі «Agromat CUP 2020» луцьким динамівцям дістався серйозний суперник в образі діючого володаря трофею. В дебюті зустрічі господарі мали кілька моментів аби відкрити рахунок, але Леонід Єфремов та Дмитро Бурковський своїми моментами не скористалися. Чого не скажеш про гравців столичного «Агромату». В середині тайму вони двічі вразили ворота суперника і зробили заявку на перемогу. Спочатку на 6-й хвилині Богдан Павлусенко вдало замкнув передачу одноклубника, а далі Олександр Волинець головою влучно пробив після розіграшу корнера – 0:2. Ще до перерви «Динамо» мало можливість бодай скоротити відставання у рахунку, але гравцям бракувало точності як в ігрових моментах, так і під час пробиття дабл-пенальті.

Після відпочинку події на майданчику СК «Арена Спорт» розвивалися під диктовку киян, котрі в середині другого тайму двічі вразили ворота динамівців. Гол лучанина Дмитра Бурковського під завісу гри вже нічого змінити не міг. У фінал пройшов «Агромат».