1: 1

Журибіда В./ЖурибідаВ.

Обидві команди досить відповідально поставились до першого матчу Чемпіонату Волині з футзалу серед команд вищої ліги сезону 2020/2021 рр. Про це свідчило те, що вони активно розминались ще наприкінці попередньої гри та безпосередньо перед початком матчу. А уже в дебюті гри між собою як гравці «Автошколи», так і «Атлетіка» намагались вишукувати успіх для своїх команд команд біля чужих воріт. На комбіновані атаки «Автошколи» протягом першої хвилини «Атлетік» наприкінці другої відповів небезпечним ударом нападника, та м’яч просвистів повз бокової стійки. Другий по справжньому небезпечний контрвипад «Атлетіка» відбувся лише на 8 хв, але м’яч уже оминає хрестовину. Та все ж черговий постріл Дмитра Кутецького по воротах «Автошколи» на 9 хв практично з центрального кола майданчика застав зненацька «кіпера» суперника, і м’яч опинився у правому нижньому куті сітки воріт. Кінець першого тайму запам’ятався силовою боротьбою обох команд та двома «гірчичниками» відповідно Мирославу Лащуку та Віктору Абрамчуку.

Початок другого тайму за територіальною перевагою футзалістів «Автошколи», які намагаються вирівняти показник забитим голам на табло. Але «Атлетік» вдало ліквідовує усі зусилля нападу суперника, водночас небезпечно контратакуючи. Середина другого тайму знову характеризується силовою боротьбою, де гравці обох команд до свого пасиву записують Олександр Карпік та Дмитро Журавський. У такій, начебто сумбурній грі, здавалось, результат буде незмінним, та з цим був незгідний один з ветеранів футзалу Сергій Чемерис, який скористався помилкою захисту суперника на 24 хв зрівняв та поставив остаточний рахунок у матчі. А як виявилось згодом, він і став кращим гравцем матчу у команді «Автошколи», відповідно у «Атлетіка» кращим був визнаний Юрій Неділько. Тож команди підписали першу мирову угоду 1:1.

Кращі гравці: Сергій Чемерис - Юрій Неділько