0: 5

Журибіда В./Журибіда В.

Досить обережно розпочинають обидві команди свою першу гру у цьогорічному чемпіонаті. «Енергопроф» більше володіє ініціативою та справу до голів не доводить. Маючи коротку лаву запасних, «Неріс» більше захищається, а вдається йому це зробити лише до 5 хв. Чергова комбінація «Енергопрофа» завершується ударом Михайла Ткачука, який і відкриває рахунок у матчі. Перевагу та право домінуючої команди у грі на 8 хв підтверджує Олександр Шитов, подвоївши рахунок у матчі, який до завершення першого тайму так і не змінився. На перерву команди йдуть за рахунку 2:0 на користь «Енергопрофа».

Гра другого тайму від обох команд запам’яталась безмірним бажанням взяти ініціативу у свої руки, що часто призводило до порушень правил гри, зокрема і пред’явлення гравцям жовтих карток, де відзначились Михайло Зданевич, Костянтин Баранович та двічі Дмитро Дігалевич, який до завершення матчу з 29 хвилини залишив свою команду у меншості, побачивши перед собою червону картку. А голи у другому таймі забивали лише гравці «Енергопрофа». На 18 хв з 6-метрового удару забиває Дмитро Флішаровський, а на 21 хв та 23 хв відповідно забивають Максим Ткачук та Михайло Ткачук, який і став кращим у «Енергопрофа». Кращу гру цього вечора за «Неріс» відіграв Віталій Захарчук. Тож остаточний рахунок 5:0 на користь «Енергопрофа».

Кращі гравці: Віталій Захарчук - Михайло Ткачук