3: 2

Глухенька Л./Журибіда В.

Незважаючи на коротку лаву запасних, «Переможна Варта» нав’язує супернику свою гру, захопивши ініціативу в свої руки завдяки швидким атакам. Але суперник не згідний грати другим номером і раз по раз небезпечно контратакує. Та все ж на 6 хв удача посміхається Роману Ярмощуку, і «варта» повела в рахунку. Суперник миттєво відповідає двома небезпечними пострілами по воротах «Варти» - виручає воротар. Йде 7 хв, і успіх знову на боці «Варти», подвоївши рахунок, відзначається Владислав Марцинюк. Після чого коротка лава запасних все ж далась взнаки для «Варти». Команда дещо збавила темп гри, чим ще до перерви скористався суперник, скоротивши на 10 хв рахунок у матчі – гол на рахунку Олександра Хрупчика.

Трішки відновившись по перерві, «Варта» знову контролює гру на початку другого тайму. Але втома проглядається все більше і більше, про що свідчить гол Юрія Юрчика, і на 22 хв рахунок уже нічийний. Здавалось, обидві команди за такого перебігу подій влаштовує нічийний рахунок. Та чергова комбінація у виконанні футзалістів «Груп Лімітед» наприкінці другого тайму, і за 48 секунд до завершення гри, оформивши дубль, Олександр Хрупчик встановлює переможний рахунок на користь своєї команди 3:2. Вольова перемога «Груп Лімітед». А кращими у грі у «Варті» став Роман Ярмощук, у «Груп Лімітед» - Євген Лесик.

Кращі гравці: Євген Лесик - Роман Ярмощук