1: 3

Журибіда В./Голоскоков Д.

Потужна гра двох міцних колективів гідних один одного  - це таке собі коротке резюме стосовно цього матчу. Досвідчені вболівальники з легкістю розгледіли за «фасадом дому» старе добре «РадиМо», а враховуючи той факт, що в минулому сезоні ці команди видали досить цікаву зустріч, що завершилася результативною нічиєю 2:2, то подивитися було на що. Щоправда цифри 1:1 на табло на перерві можливо і передавали інформацію стосовно результативності, проте абсолютно не відображали того градусу пристрастей, що вирували на майданчику в першій половині матчу. В другому таймі цей градус після голу у виконанні Артура Яручика зріс до температури кипіння, і фоли та картки (цілком заслужені) посипалися як з рогу достатку. Така нервовість, мабуть, стала на заваді Антонц Качині та Владиславу Скулинцю, які в своїх епізодах якимсь дивом не поцілили в порожні ворота. Щоправда, якраз Владислав незабаром реабілітувався і таки свій гол забив! Цей м’яч зумів дещо заспокоїти команди і пристрасті більш-менш вщухли. Хоча за двадцять секунд до фінального свистка продовжувач футбольної династії Сергій Федюков примудрився отримати другий «гірчичник» та залишити «кумів» без одного гравця та без надії на камбек. В підсумку гри: чотири голи, сім карток і одне вилучення. «Смачний» матч для поціновувачів «заруби».