3: 3

Глухенька Л./Журибіда В.

Старт у П’ятій лізі Чемпіонату Волині з футзалу сезону 2020/2021 рр. відповідно до жереба припав на команди з Кременця та Забороля. Щойно розпочавши з центра майданчика уже на першій хвилині відзначається нападник «Кременця» Анатолій Карпюк, і його команда уже попереду. Уже на 2 хв «Забороль» проводить атаку у відповідь, та м’яч пролітає повз воріт. А третя хвилина знову ж щаслива для «Кременця» - рахунок подвоює Юрій Кулюк. Гра і надалі проходить динамічно, але рахунок незмінний аж до 13 хв, яка теж за «Кременцем», до активу у графі «голи» долучився Назар Шрай. На перерву команди йдуть з гольовою перевагою у три м’ячі на користь футзалістів з Кременця.

Немов повіривши у перемогу, на другий тайм переможці першого виходять дещо розслабленими та розгубленими, чим одразу користається їх суперник, завдавши два небезпечних удари по воротах «Кременця» уже на 14 хв, щоправда воротар на висоті. Але «Забороль» не збавляє обертів, і Валерій Міщук на 15 хв скорочує рахунок у матчі, а Олександр Ткаченко на 17 хв зводить його до мінімуму. Чергова небезпека біля воріт «Кременця» відбулась завдяки удару Максима Васільєва, та його «пушку» приймає хрестовина. І все ж наполегливість «Забороля» мала своє логічне завершення, на 23 хв Вадими Семенович встановлює остаточний нічийний рахунок 3:3. Різні тайми від обох команд, голи в «одні ворота» та бойова нічия стартової гри п’ятої ліги, де кращими гравцями у «Кременця» та «Забороля» були Назар Шрай та Максим Васільєв.

Кращі гравці: Назар Шрай - Максим Васільєв