1/8 фіналу

Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
0: 4

Журибіда В./Корпош Р.

У 1/8 фіналу Кубку Волині бувають різні матчі. От і у 2020 році жереб звів команди котрі ніколи не зустрічалися між собою. Від того у гравців вищолігового Авангарду було непереборне бажання потягатися на рівних із флагманом Волинського футзалу останніх років.

У команд був діаметрально різний старт у чемпіонаті. Львів’яни-Хорівчани у четвер здобули впевнену перемогу над Теремно Хліб 3:1. Хлопці з 40-го прикро поступилися Енергопрофу у першому матчі Вишки – 0:5.

До 11 хвилина біло-чорним вдавалося тримати свої ворота на замку, особливо старався Дмитро Дігалевич, котрий у першому турі отримав вилучення. Однак під кінець тайму Андрій Паршиков та Іван Палюх чітко та невимушено завершили комбінації своїх партнерів – 0:2 на перерву.

Крики та нерви гравців Авангарду дивідендів їм не принесли – вже до 16-ї хвилини Віктор Чудля та Андрій Паршиков показали усім, що таке комбінаційний футзал встановивши та табло 4:0.

Кращі гравці: Віталій Захарчук – Андрій Паршиков