1: 7

Ярмольська Я./Голоскоков Д.

Дмитро Стець з «Кременця» не став вигадувати хитромудрих комбінацій і карний удар реалізував прямим влучанням у ворота! Такий швидкий вступ у гру на перших секундах відправив у легкий нокдаун «муніципалів» і поки вони приходили до тями Назар Шрай подвоїв рахунок. А йшла лише друга хвилина матчу! Явно назрівав розгром… Не можна сказати, що «вартові» грали «без воріт» - вони добиралися до володінь суперника, проте у вирішальній стадії атаки м’яч якось «зажовувався»… Зароблений на «рівному місці» кутовий також засмутив «Варту» - досить простий розіграш реалізував Сергій Кулюк. Далі продовжив Назар Шрай, оформивши дубль потужним ударом в «дев’ять». Зрештою відчуття того, що втрачати вже немає чого таки сподвигло на гол «вартових» - відзначився Михайло Андросюк. Проте під завісу тайму Дмитро Романюк замкнув дальню діагональну передачу Назара Шрая, а потім ця ж зв’язка, але дещо коротшим пасом остаточно зробила не надто потрібним другий тайм для того, щоб визначити переможця гри. В другій половині у оформленню хет-трику Дмитру Романюку асистував вже не Назар, а Іван Богуслав, і рахунок 7:1 на користь кременчан дозволяв обом колективам не надто «заморочуватися» на оборону. «Кременець» вже не сильно напружувався, але «варті» явно не вистачало майстерності, щоби видати щось більш продуктивне. Зрештою єдиний гол другого тайму підбив баланс зустрічі: сальдо на користь «Кременця» і три залікових бали в турнірну скарбничку.

Кращі гравці: Андросюк – Романюк