:
6

Хомич Анатолій, Попко Максим, Матвіюк Роман

Крачунова Н./Кунаков О.

У звітному поєдинку зійшлися добре знайомі між собою суперники, адже третій рік поспіль колективи виступають у Суперлізі і завдячуючи примхам календаря зустрічаються на старті регулярного чемпіонату. Позаторік впевнену перемогу святкував «Вотранс» - 5:1, минулого року сильнішими виявилися динамівці – 4:3. Тому очікувався цікавий двобій гідних суперників у якому ніхто з них не мав права на помилку. І події на майданчику в повній мірі виправдали ці очікування. Основне дійство розгорталося переважно у центральній частині майданчика і голкіперів турбували ударами переважно з далекої та середньої відстані. Обидва справлялися на відмінно – Роман Перлов демонстрував дивовижну реакцію, відбиваючи м’ячі у ефектних стрибках, а Станіслав Супрун напрочуд грамотно обирав позицію у рамці і «Select» кожного разу прилітав точно в нього. Рівна гра – рівний рахунок на табло. На тому суперники й розійшлися на перерву.

А в дебюті другої половини зустрічі динамівці використали здавалося б не зовсім і гольовий момент – Леонід Єфремов після розіграшу кутового отримав м’яч поблизу карного майданчика «Вотранса», обіграв захисника і потужно вистрілив у праву дев’ятку. Відчайдушний стрибок Романа Перлова не допоміг – м’яч увійшов у саме «павутиння». Супергол. Змушені відігруватися «транспортники» активніше пішли вперед і за 5 хвилин до завершення матчу Артем Федецький вдало підставив ногу під удар партнера по команді, м’яч змінив напрямок польоту і опинився у сітці «Динамо». У час, що залишався обидва колективи не наважилися ризикувати здобутою «синицею у руках» і поєдинок завершився бойовою нічиєю 1:1.

Таким чином обоє суперників мають у своєму активі по 4 очка і дихають у спину парі лідерів.

Кращі гравці: Роман Перлов – Леонід Єфремов