4: 1

Ярмольська Я./Кузнєцов Д.

У звітному поєдинку деяку номінальну перевагу над суперниками мали гравці у синьо-білій формі – їх суперникам із «Духча» за півдоби до матчу чемпіонату довелося зіграти нелегкий і програшний після серії пенальті двобій у Кубку АМФВ проти «Енергопрофу». Можливо, саме це десь далося взнаки у першому таймі поєдинку, який був повністю за «Домом Фасадів». Уже на перших хвилинах гри вбивчі гольові можливості втратили Іван Бандура, а також Владислав та Роман Скулинці. На 4-й хвилині голкіперу «чорно-білих» Володимиру Корлупу вдалося за допомогою бокової стійки та власної майстерності впоратися одразу з чотирма ударами під час однієї атаки! Утім, незважаючи на усі зусилля, проти шикарного пострілу в дальній кут від Антона Качини у «Духча» аргументів не знайшлося – 1:0. Взагалі, автор голу був настільки активним, що до перерви ще міг змінювати рахунок так і в один бік, коли ледь не зрізав «кулястого» у власні ворота, так і в інший, коли не переграв у дуелі надійного Корлупа, однак мінімальна перевага на табло так і залишилася здобутком «синьо-білих» перед відпочинком.

А от після перерви на поле вийшло зовсім інше «Духче» – заряджене на боротьбу в кожному епізоді та гостре в атаці. Наслідком цього вже на 16-й хвилині став гол Олександра Гезуна, який у вибуховому стилі реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Одразу після цього «чорно-білі» могли перевертати гру – свої моменти не реалізували Василь Поліщук та Андрій Приймачок, а після удару Андрія Брися номінальних господарів врятувала бокова стійка! На майданчику почалася хороша перестрілка гольовими моментами – зокрема, у «Дому Фасадів» два потужні моменти не реалізував Владислав Скулинець, а от його брат Роман точним ударом таки вивів знову свій колектив уперед – 2:1! У відповідь «дубль» не вдалося зробити Гезуну, який не виграв дуель у воротаря. А наприкінці матчу запас міцності номінальних гостей таки вичерпався, а Антон Качина двома голами протягом однієї хвилини вирішив долю матчу – 4:1. «Дім Фасадів» продовжує переможну ходу на початку сезону – дві перемоги у чемпіонаті та «вікторія» у Кубку АМФВ.

Найкращі у матчі: Антон Качина – Олександр Гезун.